AnvSoft

Od této společnosti jsem asi přeložil vše, co produkuje. Programy pro tvorbu prezentací z fotek, programy pro vypalování CD/DVD, programy pro převod videí atd.

1. Photo DVD Maker Pro

Program pro výrobu prezentací z vlastních fotek. Prezentaci je samozřejmě možné doplnit vlastní hudbou a vypálit na CD. Free verze má omezení počtem snímků. Čeština je stejná pro verzi Free i Pro.

PDVD_Maker Pro_CZ.rar (509,1 kB) staženo  x

2. Photo Flash Maker Pro

Program pro výrobu flash prezentací z vlastních fotek. Prezentaci je samozřejmě možné doplnit vlastní hudbou, vypálit na CD nebo umístit na web. Free verze vkládá vodoznak a reklamu výrobce. Čeština je stejná pro verzi Free i Pro.

Čeština pro Photo Flash Maker Pro

Czech_Photo_Flash_MPro.rar (294,8 kB) staženo  x

3. Photo Flash Maker Platinum

Program pro výrobu flash prezentací z vlastních fotek. Prezentaci je samozřejmě možné doplnit vlastní hudbou, vypálit na CD nebo umístit na web. Free verze vkládá vodoznak a reklamu výrobce. Čeština je stejná pro verzi Free i Pro. Oproti programu Photo Flash Maker Professional obsahuje navíc možnost "prémiového" výběru z video vzhledů.

Čeština pro Photo Flash Maker Platinum

Czech_Photo_Flash_MPlat.rar (297,6 kB) staženo x

4. AnvSoft Web FLV Player

Program jež umí vytvořit z Vašich videí webové swf soubory. Do verze Pro si můžete vložit i reklamu, obrázek nebo hyperodkaz.

Čeština pro AnvSoft Web FLV Player Pro.

AnvSoft_webFLV_Player_CZ.rar (136,3 kB) staženo  x