Předplatné:

Vzhledem k značnému úsilí, které věnuji překladům (to především na úkor jiných věcí), jsem se rozhodli zvýhodnit uživatele, kteří si zaplatí možnost mít můj překlad jako první, bez zbytečného čekání.

 

Jak to funguje?

Ten kdo na účet 3200461964/6800 (Sberbank), zašle poplatek ve výši 150 kč, bude emailem jako první informován o nové aktualizaci češtiny, nově přeloženém programu nebo o nově vyvinutém (a přeloženém) programu společnostmi, pro které překládám.

 

Na jak dlouho?

Jelikož firmy své programy zdokonalují dost často, toto předplatné platí po dobu 13 měsíců, vždy do konce měsíce. 

Příklad: Uživatel se rozhodne pro aktualizaci programů a dne 25.5. 2011 pošle částku 150 kč na můj účet. Předplatné začne platit dnem 25.5. 2012 a bude ukončeno dnem 30.06. 2013.

O ukončení bude uživatel informován.

 

Kolik programů?

Počet překladů z "mé stáje" není omezen. V průběhu předplatného můžete tento počet libovolně měnit.

 

Jak zaplatit?

Platit můžete: převodem na účet, vkladem na účet v hotovosti nebo poštovní poukázkou. Při platbě je nutné, abyste uvedli svůj email - buď jako variabilní symbol nebo jako "Zpráva pro příjemnce"! Na základě získaného emailu Vás budu kontaktovat a zvolíte si seznam programů o které máte zájem. Pokud by si nebyl někdo jist, zda postupuje správně, může doklad o zaplacení naskenovat a zaslat ho na můj email.

Pro rychlejší postup zvolte nejrychlejší variantu (praděpodobně platba - sken - email). Neručím za rychlost bank ani zaměstnanců pošty.

 

Pokud máte dotazy, obraťte se na mě prostřednictvím emailu.

Občané Slovenské Republiky, pokud by chtěli využívat mé češtiny a být takto zvýhodněni, kontaktujte mě také na email.